Yunteng YT-1288 Monopod + پنج عدد دستمال لنز ( دارای ریموت شاتر بلوتوثی )

مونوپاد حرفه ای دارای ریموت کنترل بلوتوثی مناسب برای گوشی‌های تلفن همراه با سایز صفحه‌نمایش تا 5.5 اینچ و دوربین‌های عکاسی - تغییر طول از 42.5 تا 123 سانتی‌متر به همراه 5 عدد دستمال تمیز کننده لنز دوربین و صفحه نمایشگر ( از جنس میکرو فایبر ) در اندازه 13 در 13 سانتی متر

جزییات بیشتر

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

مشخصات ( برای خرید به شماره فروشگاه پیامک یا تلگرام بزنید امکان خرید آنلاین وجود ندارد )

ابعاد بسته 49.5x535x4 سانتی متر
تحمل وزن ا کیلوگرم
طول باز و بسته شدن از 42.5 تا 125

اطلاعات بیشتر

Yunteng YT-1288 Monopod + پنج عدد دستمال تمیز کننده لنز و صفحه نمایشگر از جنس میکرو فایبر 13 در 13 سانتی متر

مونوپاد حرفه ای دارای ریموت کنترل بلوتوثی مناسب برای گوشی‌های تلفن همراه با سایز صفحه‌نمایش تا 5.5 اینچ و دوربین‌های عکاسی - تغییر طول از 42.5 تا 123 سانتی‌متر به همراه 5 عدد دستمال تمیز کننده لنز دوربین و صفحه نمایش موبایل ( از جنس میکرو فایبر ) 

یکی از بهترین و مرغوب ترین مونوپاد های موجود در بازار از برند معروف یانتنگ با قابلیت ریموت کنترل

با اتصال  monopod یانتنگ به دوربین یا موبایل خود می توانید در هر لحظه و هر مکان تصاویر بیاد ماندنی از خود ثبت کنید و با توجه به شاسی مخصوص دوربین عکاسی و همچنین گیره ی همراه با قابلیت تنظیم گیره، از این دسته می توان برای تمامی گوشی های تلفن همراه  (تا سایز صفحه نمایش 5.5 اینچ) و تمام دوربین های عکاسی استفاده کرد. در شلوغی‌ها و در وسط جمعیت که فضایی برای عکاسی نیست، این وسیله به کمک شما آمده و عکس‌برداری از زوایای دید غیر معمول را برای شما امکان پذیر می‌کند. جالب‌ترین کاربرد آن هنگام عکس‌های سلفی تکی و دسته جمعی می‌باشد، می‌توانید گوشی را بالای سر خود به هوا ببرید تا از دید پرندگان عکاسی کنید.

مدل YT-1288 ریموت شاتر بلوتوثی (Bluetooth Remote Shutter )  دارد که روی دسته آن تعبیه شده است. و گوشی هایی که این قابلیت را دارند با فشار دادن دکمه روی دسته ، عکس را ثبت کنند.

منو پادها یکی از لوازم جانبی جدید برای عکس‌های سلفی با زاویه دید بیشتر است .
 پایه نگه‌دارنده گوشی YT-1288 قابلیت تحمل وزن دستگاه‌هایی با حداکثر 1 کیلوگرم را دارد. بدنه این محصول از جنس آلومینیوم ساخته‌ شده است. می‌توانید اندازه این محصول را در طی سه مرحله بلند و کوتاه نمایید که طول آن از 42.5 تا 123 سانتی‌متر قابل‌ تغییر می‌باشد.

 به این محصول یک بند مچی متصل است که برای حمل راحت‌تر این محصول مورداستفاده قرار می‌گیرد. YT-1288 یکی از مدل‌های مونوپاد شرکت یانتینگ است که می‌توان از آن برای دوربین‌های DSLR نیز استفاده نمود. 

 

روش استفاده: ابتدا دکمه ریموت بلوتوث منوپاد خود را روشن کنید. سپس بلوتوث موبایل خود را روشن کنید و search device یا جستجوی دستگاه را بزنید تا گوشی شما بلوتوث یانتنگ را پیدا کند . حال وقتی در گوشی خود به قسمت دوربین بروید می توانید با دکمه ریموت مونوپاد به راحتی عکس بگیرید.

نکته اضافه:

این ریموت دارای دکمه زوم کردن هم است که برای گوشی هایی که این قابلیت را پشتیبانی می کنند استفاده می گردد . وقتی در قسمت دوربین موبایل خود هستید اگر ولوم کم و زیاد کردن صدا حالت زوم را انجام می دهد با دکمه ها روی مونوپاد می توانید zoom in و zoom back کنید. اگر این دکمه ها این قابلیت را ندارند ( ممکن است قابلیت گرفتن عکس را داشته باشند ) می توانید در تنظیمات دوربین خود این دکمه ها را مخصوص زوم تنظیم کنید . و اگر دوربین گوشی شما این تنظیم را ندارد می توانید برنامه  camera 360 را نصب کنید که امکان تبدیل دکمه ولوم به زوم را می دهد به این صورت دکمه زوم روی مونوپاد شما نیز با گوشی شما هماهنگ خواهد شد.

هنگامی که میخواهید از مونوپاد ( ریموت شاتر بلوتوثی ) برای موبایل دیگری استفاده کنید ابتدا آن را از موبایل قبلی Disconnect (قطع ارتباط ) کنید.

 

در سری جدید این مونوپادها ، رنگ مونوپاد و رنگ بلوتوث تماما مشکی است.

 

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

 Yunteng YT-1288 Monopod  + پنج عدد دستمال لنز ( دارای ریموت شاتر بلوتوثی )

Yunteng YT-1288 Monopod + پنج عدد دستمال لنز ( دارای ریموت شاتر بلوتوثی )

مونوپاد حرفه ای دارای ریموت کنترل بلوتوثی مناسب برای گوشی‌های تلفن همراه با سایز صفحه‌نمایش تا 5.5 اینچ و دوربین‌های عکاسی - تغییر طول از 42.5 تا 123 سانتی‌متر به همراه 5 عدد دستمال تمیز کننده لنز دوربین و صفحه نمایشگر ( از جنس میکرو فایبر ) در اندازه 13 در 13 سانتی متر

نوشتن نقد و نظر

10 محصولات دیگر در همان شاخه: